TAMAN SERI ANDALAS, Klang

Jalan Seri Sarawak 21, Klang, Selangor

RM 299,700

3

BT

2

BM

1,646

kps (tanah)

RM 182.08

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 1-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2028
check-small-f
Tanah rizab melayu
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501378886

Tentang TAMAN SERI ANDALAS

Taman Sri Andalas 1 storey terrace, Jalan Sri Sarawak 5

AUCTION UNIT.

IMMEDIATE SALES

A SINGLE STOREY TERRACE HOUSE WITH EXTENTION JALAN SRI SARAWAK

RESERVE PRICE : RM299,700
LAND AREA : 1646 SQ FEET
3 ROOM 2 BATHROOM

AUCTION DATE : 26.6.2026

INTRESTED KINDLY PLEASE CALL
0*****
Kemudahan
parking-o

Tempat letak kereta berbumbung

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

LANDSWORTH PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1959 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 299,700.
Jalan Seri Sarawak 21, Klang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,646 kps.
Tanah Rizab Melayu.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

LANDSWORTH PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1959 ]