Taman Meru Selatan, Meru, Klang

jalan muda 69, Meru, Klang, Selangor

Negotiable

RM 1,050,000

4+1

BT

3

BM

5,037

kps (tanah)

RM 208

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501281696
check-small-f
2,800 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Meru Selatan

Taman Meru Selatan, Double Storey Corner Lot Terraced House For Sale

For sale in Taman Meru Selatan is a corner lot 2 storey terraced house.

- Freehold
- 2 storey corner unit
- Total land size 5037 sqft
- 4 bedrooms & 3 bathrooms
- Fully furnished
- Equipped kitchen cabinet
- Strategically located
- Just 0.8Km to Parkson Klang Parade
- High bank value available RM

Selling below market value at RM1,050,000.00.

CONTACT KS Yeo 0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,050,000.
jalan muda 69, Meru, Klang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,800 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]