Taman Klang Jaya Light Industrial Factory, Taman Klang Jaya, Klang
Taman Klang Jaya, Klang, Selangor
RM 1,260,000
0
BM
3,795
kps (lantai)
RM 332.02
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Klang Jaya Light Industrial Factory
Freehold 1.5 Sty Light Industrial Factory at 3800sf Klang Jaya
WTS
Intermediate 1.5 Storey Light Industrial Factory
Unit type : Intermediate
L/A : 22' X 90'
Office B/U : 550 sqft
Factory B/U : 2530 sqft
Total B/U : approx. 3795 sqft
Power : 100A 3-phase
Freehold
Well-maintained property with CF
Currently tenanted until Feb 2026
For sale at 1.26M
Please call/whatsapp Jeon Lim 0***** for viewing.
Please call/whatsapp Jeon Lim 0***** for viewing.
Please call/whatsapp Jeon Lim 0***** for viewing.
Owners are welcome to list.
Intermediate 1.5 Storey Light Industrial Factory
Unit type : Intermediate
L/A : 22' X 90'
Office B/U : 550 sqft
Factory B/U : 2530 sqft
Total B/U : approx. 3795 sqft
Power : 100A 3-phase
Freehold
Well-maintained property with CF
Currently tenanted until Feb 2026
For sale at 1.26M
Please call/whatsapp Jeon Lim 0***** for viewing.
Please call/whatsapp Jeon Lim 0***** for viewing.
Please call/whatsapp Jeon Lim 0***** for viewing.
Owners are welcome to list.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,260,000.
Taman Klang Jaya, Klang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,795 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.