setia taipan 2 setia alam 3storey shop lot ready tenant 22x75 for sell, Klang
Klang, Selangor
RM 3,820,000
2
BM
4,950
kps
RM 771.72
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang setia taipan 2 setia alam 3storey shop lot ready tenant 22x75 for sell
Shop Lot In Setia Taipan 2 Setia Alam 22x75 With Tenant 4950sqft Klang
Setia Taipan 2 Setia Alam Shop Available For Sale Below Market Value
-3 storey shop lot
-22x75
-Approx. built up 4950 sqft
-Freehold
-Non Bumi
-Ready tenant
Asking price RM3.85m
View to believe
The Roof Realty Sdn Bhd
2***** 147810-W)
____
Pls click WhatsApp- www.h*****
Calvin 0***** (REN-30417)
-3 storey shop lot
-22x75
-Approx. built up 4950 sqft
-Freehold
-Non Bumi
-Ready tenant
Asking price RM3.85m
View to believe
The Roof Realty Sdn Bhd
2***** 147810-W)
____
Pls click WhatsApp- www.h*****
Calvin 0***** (REN-30417)
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,820,000.
Klang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,950 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.