SETIA ALAM IMPIAN, Klang
Jalan Panglima Hitam 35/26, Klang, Selangor
Negotiable
RM 995,000
4
BT
3
BM
2,637
kps (tanah)
RM 377
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang SETIA ALAM IMPIAN
Setia Alam Impian Semi D Corner
Setia Alam Cluster Semi D
Corner unit
Land area 2637 sft (48 x 55 ft)
Build up1838 sft
Side land of about 1500 sft
4R 3B
Freehold
Facing South
For further details ,kindly contact me at :
Kimi Teoh (REN62700)
** 017 // 322 // 0 4 8 8
Wereg Properties Sdn Bhd
E(1)1955
Owner Are Welcome To List
买 卖或租 产业的屋主 欢迎联系我!
想了解房地产并想加入我们的越战!越勇!的团队也欢迎来与我私讯!
Corner unit
Land area 2637 sft (48 x 55 ft)
Build up1838 sft
Side land of about 1500 sft
4R 3B
Freehold
Facing South
For further details ,kindly contact me at :
Kimi Teoh (REN62700)
** 017 // 322 // 0 4 8 8
Wereg Properties Sdn Bhd
E(1)1955
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 995,000.
Jalan Panglima Hitam 35/26, Klang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,749 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.