Regency Condominium, Kawasan 16, Klang

Jalan Pelangi Jalan Pelangi, Kawasan 16, Klang, Selangor

Lihat ke Tawaran

RM 350,000

3

BT

2

BM

1,382

kps

RM 253.26

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2003
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501365766

Tentang Regency Condominium

Good Condition 1382sqft Regency Condominium behind Centro Mall Klang

GOOD CONDITION !! 1382sqft Regency Condominium behind Centro Mall Klang

-1,382 sqft
-3 Rooms 2 Bathrooms
-Carpark
-Partial Renovate & Furnished
-Good Condition
-24 Hours Security

**Selling RM350k!!
—————————————————
For More Information & Viewing:
FISH HENG (REN 66344)
0***** / 0*****

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 350,000.
Jalan Pelangi Jalan Pelangi, Kawasan 16, Klang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,382 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama