Regency Condominium, Kawasan 16, Klang
Jalan Pelangi Jalan Pelangi, Kawasan 16, Klang, Selangor
RM 278,000
2+1
BT
2
BM
1,030
kps
RM 270
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Regency Condominium
Regency Condo 1030sqft 2plus1r 2b Basic Unit Freehold for Sale
WTS **PRICE DROPPED**
Regency Condominium Behind Centro Klang
1,030sqft
2+1 Bedrooms
2 Bathrooms
Freehold & Non-bumi Lot
Basic Unit
Kitchen Table Top
Good Condition
24hrs Security
~Selling Price RM288,000
Selling Now RM278,000 Only
****
Interested Pls Call and WhatsApp
Call : 0***** Terrance Tan 0*****
whatsapp : www.h*****
Regency Condominium Behind Centro Klang
1,030sqft
2+1 Bedrooms
2 Bathrooms
Freehold & Non-bumi Lot
Basic Unit
Kitchen Table Top
Good Condition
24hrs Security
~Selling Price RM288,000
Selling Now RM278,000 Only
****
Interested Pls Call and WhatsApp
Call : 0***** Terrance Tan 0*****
whatsapp : www.h*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Cafe
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 278,000.
Jalan Pelangi Jalan Pelangi, Kawasan 16, Klang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,030 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.