Pangsapuri Palma, Bandar Botanic, Klang
Jalan Palma Raja 3/Ks6, Bandar Botanic, Klang, Selangor
RM 180,000
3
BT
2
BM
657
kps
RM 273.97
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Pangsapuri Palma
Pangsapuri Palma Bandar Botanik Klang Pandamaran Aeon Bukit Tinggi
Pangsapuri Palma Bandar Botanik Klang Pandamaran Aeon Bukit Tinggi Corner Unit
Boleh Full Loan 100%
Corner Unit Baru Renovate
Free Table Top & Cat Baru
Freehold
Non-Bumi lot
3 bedroom 2 bathroom
657 square feet
Sheet vinyl flooring
Security grille
RM180,000 saja
Boleh Full Loan 100%
DIRECT OWNER - Ivan
www.h*****
Lebuhraya Kesas - 4 min
Econsave - 5 min
Sagi Fresh - 5 min
Aeon Bukit Tinggi - 7 min
Pulau Indah - 11 min
DIRECT OWNER - Ivan
www.h*****
Boleh Full Loan 100%
Corner Unit Baru Renovate
Free Table Top & Cat Baru
Freehold
Non-Bumi lot
3 bedroom 2 bathroom
657 square feet
Sheet vinyl flooring
Security grille
RM180,000 saja
Boleh Full Loan 100%
DIRECT OWNER - Ivan
www.h*****
Lebuhraya Kesas - 4 min
Econsave - 5 min
Sagi Fresh - 5 min
Aeon Bukit Tinggi - 7 min
Pulau Indah - 11 min
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 180,000.
Jalan Palma Raja 3/Ks6, Bandar Botanic, Klang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 657 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.