Kawasan Perindustrian, Taman Klang Utama, Klang
Jalan Sungai Batu 8, Jalan KU6, Jalan Korporat, Klang, Selangor
RM 6,500,000
2
BM
10,400
kps (lantai)
RM 625
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Kawasan Perindustrian, Taman Klang Utama
2.5 Storey Detached Factory for Sale
2.5 Storey Detached Factory for Sale
Freehold
BU 10400sqft
LA 16000sqft
Power 300Amp
30ft Ceiling Height
Tenanted, Rental RM24k
Sell with tenancy(1 more year tenancy expire)
For viewing appointment or more info,
Contact Carene (REN 61195)
OI2 – 927 2967
Freehold
BU 10400sqft
LA 16000sqft
Power 300Amp
30ft Ceiling Height
Tenanted, Rental RM24k
Sell with tenancy(1 more year tenancy expire)
For viewing appointment or more info,
Contact Carene (REN 61195)
OI2 – 927 2967
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 6,500,000.
Jalan Sungai Batu 8, Jalan KU6, Jalan Korporat, Klang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 10,400 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.