Kampung Johan Setia, Klang

Jalan Sijangkang Utama, Telok Panglima Garang, Selangor, Kampung Johan Setia, Klang, Selangor

Negotiable

RM 2,300,000

2

ekar

RM 26

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Pertanian for sale
check-small-f
Leasehold (76 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 27 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500982582
check-small-f
2 ekar luas tanah
check-small-f
RM 26.40 psf (tanah)

Tentang Kampung Johan Setia

Jln Sijangkang Utama, Telok Panglima Garang Agriculture Land For Sale

For Sale: Agriculture Land

• Location: Jalan Sijangkang Utama , Telok Panglima Garang, Selangor
• Land Shape: Rectangular
• Land Size: 87,120 sqft (appro: 2.005 acres)
• Frontage: 400 meter to direct main road access

Property Highlights:
• Strategic location approximately 14 km from Port Klang
• Surrounded by upcoming industrial developments with long-term appreciation potential
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ORIENTAL REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1503/3 ]

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Pertanian ialah RM 2,300,000.
Jalan Sijangkang Utama, Telok Panglima Garang, Selangor, Kampung Johan Setia, Klang, Selangor.
2 ekar.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ORIENTAL REAL ESTATE SDN. BHD. [ E (1) 1503/3 ]