Gravit8, Klang, Kota Bayuemas, Klang

Jalan Bayu Laut/KS 9, Kota Bayuemas, Klang, Selangor

RM 315,000

2

BT

1

BM

635

kps

RM 496.06

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2018
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 7 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 105349156

Tentang Gravit8, Klang

Cheapest Unit In The Market Sell Below Bank Value

Sell Below Market Price, Good For Invest
Full Loan For First House Buyer

Gravit 8 Residence Klang Bayu Emas
- 2 rooms & 1 bathroom
- Size 635sqft
- Freehold Non Bumi
- Partial Furnished
- Kitchen Cabinets, Stove , 2 Airconds & 1 Water Heater
- 24 Hours Security & Many Facilities
- Private Parking

Selling Price RM315,000

Call In 0***** Ethan For Viewing Appointment
www.w*****

Owner welcome call in to list your property

#One stop Legal & banking solution to support Buyer apply mortgage loan/EPF/SPA#

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/4 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 315,000.
Jalan Bayu Laut/KS 9, Kota Bayuemas, Klang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 635 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605/4 ]