Bukit Raja Industrial Park
Lebuh Keluli, Bandar Bukit Raja, Klang, Selangor
Negotiable
RM 7,200,000
0
BM
16,000
kps (lantai)
RM 450.00
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Bukit Raja Industrial Park
3 Storey Semi-D Factory for Sale!@Bandar Bukit Raja
Bandar Bukit Raja – 3层 半独立式厂房出售!
3 Storey Semi-D Factory for Sale!
Location: Bukit Raja klang
Selling Price 售价: RM7.2 million nego
Tenure: Freehold
High-spec industrial factory | 全新高规格工业厂房
* Land Area 土地面积: 20,000 sq.ft
* Built-Up 建筑面积: 16,000 sq.ft
* Ceiling Height 层高: 40 ft 高天花
* Power Supply 电力: 300 Amp, 3 Phase
* Floor Loading 地板承重: 10 kN/m²
- 6分钟/4km 出WCE highway
Kelven tan
0*****
3 Storey Semi-D Factory for Sale!
Location: Bukit Raja klang
Selling Price 售价: RM7.2 million nego
Tenure: Freehold
High-spec industrial factory | 全新高规格工业厂房
* Land Area 土地面积: 20,000 sq.ft
* Built-Up 建筑面积: 16,000 sq.ft
* Ceiling Height 层高: 40 ft 高天花
* Power Supply 电力: 300 Amp, 3 Phase
* Floor Loading 地板承重: 10 kN/m²
- 6分钟/4km 出WCE highway
Kelven tan
0*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 7,200,000.
Lebuh Keluli, Bandar Bukit Raja, Klang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 16,000 sqft.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.