Bandar Bukit Tinggi 1 Apartment, Bandar Botanic, Klang

Lorong Batu Nilam 1B - 1E, Bandar Bukit Tinggi 1 (And 6 Others), Bandar Botanic, Klang, Selangor

Boleh dirunding

RM 210,000

3

BT

2

BM

650

kps

RM 323.08

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2010
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 29 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501225283

Tentang Bandar Bukit Tinggi 1 Apartment

Bandar Bukit Tinggi 1 Flat Klang

[ FULL LOAN ] G FLOOR !!
Bandar Bukit Tinggi 1 Flat Klang

650 sqft
3 Rooms 2 Bathrooms
Basic Unit
Ground Floor
Tenanted
Good Condition
FreeHold
Non-Bumi Lot

Selling Price RM210K Only !!

For more information & viewing:
Vincent 0*****
www.h*****
REN 54796
Kemudahan bersama
shared-space-o

Dewan serbaguna

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 210,000.
Lorong Batu Nilam 1B - 1E, Bandar Bukit Tinggi 1 (And 6 Others), Bandar Botanic, Klang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 650 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama