Bandar Bukit Tinggi 1 Apartment, Bandar Botanic, Klang

Lorong Batu Nilam 1B - 1E, Bandar Bukit Tinggi 1 (And 6 Others), Bandar Botanic, Klang, Selangor

Boleh dirunding

RM 215,000

3

BT

2

BM

650

kps

RM 330.77

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2010
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 3 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501033089

Tentang Bandar Bukit Tinggi 1 Apartment

Bandar Bukit Tinggi 1 Flat Klang

[ FULL LOAN ] 1ST FLOOR !!
Bandar Bukit Tinggi 1 Flat Klang

650 sqft
3 Rooms 2 Bathrooms
Renovated
Kitchen Table Top
1st Floor
Floor Tiles Changed
Tenanted
Good Condition
FreeHold
Non-Bumi Lot

Selling Price RM215K Only !!

For more information & viewing:
Vincent 0*****
www.h*****
REN 54796
Kemudahan bersama
shared-space-o

Dewan serbaguna

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 215,000.
Lorong Batu Nilam 1B - 1E, Bandar Bukit Tinggi 1 (And 6 Others), Bandar Botanic, Klang, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 650 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

The Roof Realty - Kuchai Lama