St Regis, Kl Sentral
Jalan Stesen Sentral Jalan Stesen Sentral 2, Kl Sentral, Kuala Lumpur
RM 3,999,999
1+1
BT
2
BM
1,541
kps
RM 2,596
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang St Regis
Be a Marriot Group Residential Owner with St Regis Residences
For Sale
St Regis Residences KL
1541 sqft
Freehold title
1Bed 2Bath unit + walk in wardrobe
Comes with storage unit
Fully renovated w/ quality materials worth rm900k
High floor
Kitchen brands by Miele, Axor, Bosch, Blanco, Teka, Wine chiller from Liebherr
Extensively renovated kitchen, plaster ceiling, cove lighting etc.
Perfect for a bachelor pad or holiday home.
Contact FooEstate
+6012threefourthree7889
St Regis Residences KL
1541 sqft
Freehold title
1Bed 2Bath unit + walk in wardrobe
Comes with storage unit
Fully renovated w/ quality materials worth rm900k
High floor
Perfect for a bachelor pad or holiday home.
Contact FooEstate
+6012threefourthree7889
Kemudahan bersama
24-hour security
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,999,999.
Jalan Stesen Sentral Jalan Stesen Sentral 2, Kl Sentral, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,541 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.