Wisma Hamzah Kwong Hing, KLCC, KL City Centre

Jalan Leboh Ampang, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 56,022 /mo

9,337

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for rent
check-small-f
Fully fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 1 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107161423
check-small-f
9,337 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 6.00 psf (lantai)

Tentang Wisma Hamzah Kwong Hing

Super Cheap Fully Furnish for Rent

SUPER CHEAP !! SUPER CHEAP !! SUPER CHEAP !!
.
Corporate Office @ Wisma Hamzah Kwong Hing

Property Details:-
- Corporate office tower
- 9,337sf
- Fully Furnished
- MSC Compliant
- 24-hour security
- ⁠Centralised AC

Asking RM56,022

Hewson Oh
REN 28774

016-
3922110
PropNex Realty
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]

Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 56,022 /mo.
Jalan Leboh Ampang, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 9,337 kps.
Leasehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800/5 ]