TRX Residences, KL City Centre

Jalan Tun Razak, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 2,850,000

3

BT

2

BM

1,184

kps

RM 2,407.09

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2025
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 23 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501394020

Tentang TRX Residences

TRX 3 Bedrooms For Sales

TRX 3 Bedrooms For Sales
Linked Toi TRX Mall & MRT
Fully Furnished Condition & Well Maintain
1184sqft Pool View
Contact Now For Viewing
Sean Lee 016.272.3913
Kemudahan bersama
bbq-o

Bbq

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam renang

private-garden-o

Taman komuniti

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ZEON PROPERTIES INTERNATIONAL SDN BHD

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,850,000.
Jalan Tun Razak, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,184 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

ZEON PROPERTIES INTERNATIONAL SDN BHD

agency logo