TRX Residences, KL City Centre
Jalan Tun Razak, KL City Centre, Kuala Lumpur
RM 2,800,000
3
BT
2
BM
1,216
kps
RM 2,303
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang TRX Residences
Trx 3-bedroom unit with balcony and low parking space
1216sf 3 bedrooms 2 bathrooms
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Playground
Swimming pool
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,800,000.
Jalan Tun Razak, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,216 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.