The Manor, KLCC, KL City Centre

5 Persiaran Stonor, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur

Negotiable

RM 1,680,000

2

BT

2

BM

1,323

kps

RM 1,269.84

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Service Residence for sale
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disiapkan pada Jan 2018
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501350844

Tentang The Manor

Cheap ! Must Rent ! Give an Offer! Premium Interior Design!Glof View!

THE MANOR @ KUALA LUMPUR | The Manor 吉隆坡豪华公寓

CHEAP SALE | 超值出售

• 1323 sqft | 1323平方尺
• 2 Bedrooms 2 Bathrooms | 2房2浴室
• 2 Car Parks | 2个停车位

Unit Highlights | 单位特点

• Beautiful Golf Course View | 高尔夫球场景观
• Spacious & Functional Layout | 宽敞实用格局
• Premium Low Density Residence | 高级低密度住宅
• Bright & Windy Living Environment | 采光通风佳
• Luxury Living Experience | 豪华舒适居住体验
• Great Value in Prime Location | 黄金地段高性价比
• Suitable for Own Stay or Investment | 自住投资皆适合

Location Highlights | 地点优势

• Approx. 3km to KLCC | 距离KLCC约3公里
• Approx. 2km to TRX | 距离TRX约2公里
• Approx. 2km to Pavilion | 距离Pavilion约2公里
• Easy Access to Major Highways | 连接主要高速大道
• Peaceful & Exclusive Environment | 环境安静高端
• High Privacy with Premium Facilities | 高隐私与高级设施

Facilities | 公寓设施

• Swimming Pool | 游泳池
• Gymnasium | 健身房
• 24 Hours Security | 24小时保安

security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,680,000.
5 Persiaran Stonor, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur.