The Manor, KLCC, KL City Centre

5 Persiaran Stonor, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 2,795,000

3

BT

3

BM

1,926

kps

RM 1,451.19

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Service Residence for sale
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Disiapkan pada Jan 2018
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 19 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108425159

Tentang The Manor

The Manor. Good value for buy.

Hi, we are a professional agency appointed by developer that specializes in SALES and RENTALS in the KLCC/MONTKIARA/DAMANSARA HEIGHTS/BANGSAR area.

We are also experts in service foreigner purchase cases, and helping foreigners navigate the loan process throughout the entire buying process. We provide the best price and service to our purchasers. We also responsible to manage/rent out the unit for our clients.

Welcome to make an appointment by private viewing session and properties tour.

Whatsapp or Call available
Email: k*****@*****
Wechat: iamjessC
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Dutama Properties

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,795,000.
5 Persiaran Stonor, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,926 sqft.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Dutama Properties

agency logo