The Face Suites (Platinum Suites), KLCC, KL City Centre
1 Jalan Sultan Ismail, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur
RM 1,000,000
1
BT
1
BM
910
kps
RM 1,098.90
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang The Face Suites (Platinum Suites)
The Face Suites Platinum
The Face Suites Platinum
Property Details
910 sf
High Floor
1 Bedroom
1 Bathroom
For more information kindly contact: 0*****
Property Details
910 sf
High Floor
1 Bedroom
1 Bathroom
For more information kindly contact: 0*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Cafe
Covered car park
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,000,000.
1 Jalan Sultan Ismail, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 910 sqft.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.