Soho Suites Serviced Residence @ KLCC, KLCC, KL City Centre

Jalan Perak, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 978,000

2

BT

1

BM

662

kps

RM 1,477.34

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2013
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 21 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500335097

Tentang Soho Suites Serviced Residence @ KLCC

SOHO Suite Residence at KLCC

SOHO Suite Residence at KLCC

For Sale

High Floor
Unobstructed KLCC and park view
Size: 662sqft
Bedrooms 1+1
Bathroom 1
Fully furnished
1 car park

Selling price: RM978,000

For viewing, please call Jamie Chen (REN22471)

Gim

burger-2-o

Kafe

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KOMMONS REALTY SDN. BHD [ E (1) 2150 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 978,000.
Jalan Perak, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 662 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KOMMONS REALTY SDN. BHD [ E (1) 2150 ]