Soho Suites Serviced Residence @ KLCC, KLCC, KL City Centre

Jalan Perak, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 650,000

2+1

BT

1

BM

662

kps

RM 981.87

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2013
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108285057

Tentang Soho Suites Serviced Residence @ KLCC

Service Residence for sale!

Soho Suites @ KLCC
Size: 662 sq ft
2 Bedroom. 1 Bathroom. Fully Furnished. 1 car park. Strata Title Obtained.
Current rental: RM2800
Tenancy expiry: Aug 2026
Bank valuation: 700k
Sale 650k neg

Feel free to call, sms or whatsapp:-
Donovan Ng at 0***** (REN18548) or email r*****@***** to find out more & to arrange viewing. More unit available for sale or rent.
Kemudahan bersama
bbq-o

Bbq

washer-o

Dobi

gym-o

Gim

burger-2-o

Kafe

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

REALTAG PROPERTIES [ E (3) 2001 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 650,000.
Jalan Perak, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 662 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

REALTAG PROPERTIES [ E (3) 2001 ]