Riana Trees Residences, KL City Centre

KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 624,500

3

BT

2

BM

900

kps

RM 694

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108508769
check-small-f
900 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 693.89 psf (lantai)

Tentang Riana Trees Residences

Residential Title, Low Density & Next to Forest Reserve

* Fully Residential Title
* Low Density total only 336 units(3.36 acre land)
* All units with Balcony (facing Forest & KL view)
* Live next to 200 acres of Forest Reserve
* New Integrated township with Service Suites, Retails, Corporate Tower, Offices
* Next to New Commercial Component(Retails,F&B,Grocer)
* Walking distance to McDonald's
* Free 2 designated carpark
* Work From Home Concept
* Selling Below Market Value

Layouts :
Type A - 900sf(3 Beds 2 Baths)
Type B - 955sf Corner(3 Beds 2 Baths)

Contact Jacky at 0***** for Promotion Package & Showunit Viewing
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

KINGSMAN REALTY SDN BHD [ E (1) 1950 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 624,500.
KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 900 kps.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

KINGSMAN REALTY SDN BHD [ E (1) 1950 ]

agency logo