Reizz Residence, KL City Centre

Jalan Ampang Kiri Jln Ampang Kiri, Kampung Berembang, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 590,000

2

BT

2

BM

845

kps

RM 698.22

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2019
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108214992

Tentang Reizz Residence

Below Market Price/Pool view/Low Floor/Partly Furnished/Well Kept Unit

Ethan Swe (E Trend Realty)
Senior Negotiator

Reizz Residence @ KL for Sales
- Freehold
- 845sf
- 2 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- 1 Car Park
- Pool View
- Partly Furnished
- Low Floor
- Renovated
- Well Kept
- For Sales: Rm590,000 (view to believe)

Remark: More photos are kept for owner's privacy. Kindly PM for more details. Thank you!

***Serious Buyer Only.
* 3% Down Payment
* 7% upon signing SPA
* 3~5 months can get key (Freehold)
Kemudahan
balcony-o

Balkoni

Kemudahan bersama
jacuzzi-o

Jakuzi

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam mengembara

swim-o

Kolam renang

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 590,000.
Jalan Ampang Kiri Jln Ampang Kiri, Kampung Berembang, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 845 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]