Quill Residence, KLCC, KL City Centre

1018, Jalan Sultan Ismail, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 616,000

2

BT

2

BM

775

kps

RM 794.84

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2021
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501177348

Tentang Quill Residence

Under Valuation @ Quill Residence

UNIT DETAILS:
> Unit No: 9-13
> Size: 775 sqft
> 2 bedroom | 2 bathrooms

AUCTION INFO:
1. Auction Price : RM616,000 ONLY ! (Under Valuation)
2. Market Value : RM900k
3. Auction Date : 28/4/2026
4. Exterior viewing only (Standard Auction Process)
5. Limited unit – First Come First Served
6. One stop service including legal & mortgage services (Pre-loan Checking)

CONTACT ME NOW !!!
====================================
Call / WhatsApp: 017_858_60_88 [ JYDEN ]

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 616,000.
1018, Jalan Sultan Ismail, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 775 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

IQI REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1584 ]