Quill Residence, KLCC, KL City Centre

1018, Jalan Sultan Ismail, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 555,000

2+1

BT

1

BM

775

kps

RM 716.13

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2021
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108118407

Tentang Quill Residence

Bank Auction Below market value

市中心地点 KL City Centre
5% Deposit Only
Link Bridge to Medan Tuanku Monorail

Unit No. 20-10, Quill Residences, No. 1018, Jalan Sultan Ismail, 50250, Kuala Lumpur

Freehold Service Apartment
Built Up 775 sq.ft

Auction Price RM 555k
Market Value RM 900k
Auction Date 22 May 2026

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MAXXAN REALTY SDN BHD [ E (1) 1766/3 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 555,000.
1018, Jalan Sultan Ismail, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 775 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MAXXAN REALTY SDN BHD [ E (1) 1766/3 ]