Quadro Residences, KLCC, KL City Centre

Jalan Kia Peng, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 2,780,000

4+1

BT

5

BM

2,343

kps

RM 1,186.51

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada Jan 2013
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 24 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500975893

Tentang Quadro Residences

Quadro Residences for Sales

Quadro Residences
2343sqft
4+1 bedroom
Partially Furnished

Owners are welcome to list with us for sales/ rental.
For more info & viewing arrangement , kindly contact:

TEOH YIE HAO
whatsapp/wechat: +6*****

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MP GLOBAL REALTY SDN BHD

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,780,000.
Jalan Kia Peng, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,343 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MP GLOBAL REALTY SDN BHD