Petaling Street Market, KLCC, KL City Centre

Jalan Petaling, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 15,000,000

13,500

kps

RM 1,111.11

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai untuk dijual
check-small-f
Unit kosong
check-small-f
Disiapkan pada 1888
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 24 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107507693

Tentang Petaling Street Market

Limited Petaling Street 4sty shop

Jalan Sultan Petaling Street, Chinatown, KL City Shop

- Freehold
- Land area approx 2217sf, Built Up approx 13,500sf
- Good Location
- Tourist hot spot
- Asking RM15mil

Please call Kent, 0***** , Big Plus Properties Sdn Bhd, REN06899 for more information
Kemudahan bersama
burger-2-o

Kafe

burger-2-o

Kedai makan

shop-o

Kedai serbaneka

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

BIG PLUS PROPERTIES SDN. BHD.

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 15,000,000.
Jalan Petaling, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 13,500 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

BIG PLUS PROPERTIES SDN. BHD.