Pavilion Square, Bukit Bintang, KL City Centre
Jalan Raja Chulan, Bukit Bintang, KL City Centre, Kuala Lumpur
RM 2,020,000
1
BT
1
BM
770
kps
RM 2,623
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Pavilion Square
Pavilion residence, Pavilion suites, new klcc condo, Bukit Bintang
Pavilion Square
Built Up: 770 sqft
1+1 Bedroom 1 Bathroom
Fully Furnished
RM2,020,000
770方尺|71 平米
1+1房 1卫
精装 全家私
RM202万
.
.
.
CALL AGNES O1O_566_O821
小红书/抖音: 彤你看豪宅
WeChat / 微信 ( ID ) : tongtongg1234
.
.
We are specialist in KLCC area, Owner feel free to drop your listing, we are provided Sale &Rent Service
!我们专注KLCC区域,欢迎业主委托您的房产买卖或出租,我们提供专业一站式服务。
.
Contact for viewing & more exclusive detail.
欢迎预约看房及了解更多独家资讯
CALL AGNES O1O_566_O821
Built Up: 770 sqft
1+1 Bedroom 1 Bathroom
Fully Furnished
RM2,020,000
770方尺|71 平米
1+1房 1卫
精装 全家私
RM202万
.
.
.
CALL AGNES O1O_566_O821
小红书/抖音: 彤你看豪宅
WeChat / 微信 ( ID ) : tongtongg1234
.
.
!我们专注KLCC区域,欢迎业主委托您的房产买卖或出租,我们提供专业一站式服务。
.
Contact for viewing & more exclusive detail.
欢迎预约看房及了解更多独家资讯
CALL AGNES O1O_566_O821
Kemudahan
Balcony
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Jacuzzi
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,020,000.
Jalan Raja Chulan, Bukit Bintang, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 770 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.