Menara K1, KL City Centre
Jalan Klang Lama, KL City Centre, Kuala Lumpur
RM 475,000
778
kps
RM 611
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Menara K1
On site daily, many units
Menara K1 – Office for Sale
• Size: 778 sq. ft.
• Condition: Partially Furnished
• Car Park: 2 carpark lot
• Asking price: RM475k
• Tenanted RM2.7k per month
For more information or to arrange a viewing:
Donny Chong (PEA4251)
016^654 0396
Hartamas Real Estate
• Size: 778 sq. ft.
• Condition: Partially Furnished
• Car Park: 2 carpark lot
• Asking price: RM475k
• Tenanted RM2.7k per month
For more information or to arrange a viewing:
Donny Chong (PEA4251)
016^654 0396
Hartamas Real Estate
Kemudahan
24-hour access
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 475,000.
Jalan Klang Lama, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 778 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.