Lucentia Residences, Bukit Bintang, KL City Centre
No 2 Jalan Hang Tuah, Bukit Bintang, KL City Centre, Kuala Lumpur
RM 1,035,000
2
BT
2
BM
859
kps
RM 1,204.89
psf
Tentang Lucentia Residences
Super C.H.E.A.P , Dual Key, 2 Bedroom, Nice Fully Furnished
SUPER C.H.E.A.P, SERIOUS OWNER, MUST SELL
SUPER C.H.E.A.P. SERIOUS OWNER, MUST SELL
SUPER C.H.E.A.P. SERIOUS OWNER, MUST SELL
Built up: 859 sqft
Furniture: Fully Furnished
Bedroom: 2
Bathroom: 2
Selling Price: RM1,035,000
-Water Heater
Super Hot Unit For Rent. Viewing Only Make By Appointment
Kindly Contact 0***** (MR KC)
PM now for more enquiry or viewing !!!!
SUPER C.H.E.A.P. SERIOUS OWNER, MUST SELL
SUPER C.H.E.A.P. SERIOUS OWNER, MUST SELL
Built up: 859 sqft
Furniture: Fully Furnished
Bedroom: 2
Bathroom: 2
Selling Price: RM1,035,000
-Water Heater
Super Hot Unit For Rent. Viewing Only Make By Appointment
Kindly Contact 0***** (MR KC)
Dewan serbaguna
Kawalan keselamatan 24 jam
Kolam mengembara
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,035,000.
No 2 Jalan Hang Tuah, Bukit Bintang, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 859 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.