KLCC, KLCC, KL City Centre
KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur
RM 22,000,000
7+2
BT
5
BM
31,783
kps (tanah)
RM 692
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang KLCC
For Sale: Bungalow Located in the KLCC District of Kuala Lumpur
Bungalow in KLCC
KUALA LUMPUR
7+2 bedroom 5 bathroom
Partially furnished
6,815 sqft floor area
31,783 sqft land area
Offered for RM 22,000,000
For any inquiries, please reach out to Ann Ong at 0*****
KUALA LUMPUR
7+2 bedroom 5 bathroom
Partially furnished
6,815 sqft floor area
31,783 sqft land area
Offered for RM 22,000,000
For any inquiries, please reach out to Ann Ong at 0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 22,000,000.
KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 6,815 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.