Kenanga Wholesale City, Pudu, KL City Centre

2 Jalan Gelugor, Wilayah Persekutuan, Pudu, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 761,000

0

BM

688

kps

RM 1,106.10

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai untuk dijual
check-small-f
Unit kosong
check-small-f
Disiapkan pada 2011
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 18 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501351254

Tentang Kenanga Wholesale City

Earn rm339k bank lelong 3 storey shop unit kenanga wholesale city kl

Super cheap bank auction lelong
Earn rm339k below market value auction property

Property details:
Address: No.LG-69, Kenanga Wholesale City, No.2, Jalan Gelugor, 55200 Kuala Lumpur

- Retail unit
- Built Up : 688 sqft
- Chinese owner
- Freehold

Lelong Price : RM761K
Market Value : RM1.1 mil
Auction Date : 22/5/2026

Interested call whatapps
Tony yang yang ren 64708
'01'2'5200645
Propnex malaysia

Bank lelong process:
1.⁠ ⁠Pre check loan if you re taking Loan.
2.⁠ ⁠Prepare 10 percent deposit.
3.⁠ ⁠There is no interior viewing.
4.⁠ ⁠Site inspection the house and check outstanding.
5.⁠ ⁠Ic copy fill in bidder form for online registration.
6.⁠ ⁠Attend auction bidding, failed to bid fully refund, no agent fees.
Kemudahan
security-access-control-o

Kawalan keselamatan

Kemudahan bersama
burger-2-o

Kafe

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

shop-o

Kedai serbaneka

parking-o

Parkir

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 761,000.
2 Jalan Gelugor, Wilayah Persekutuan, Pudu, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 688 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

PROPNEX REALTY SDN BHD [ E (1) 1800 ]