Four Seasons Place, KLCC, KL City Centre

Jalan Ampang, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 45,000,000

6+2

BT

10+

BM

11,894

kps

RM 3,783.42

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2017
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501252627

Tentang Four Seasons Place

Four Seasons Luxury Residence – Duplex Penthouse with Private Pool

- Very exclusive & unique unit
- Duplex penthouse with private pool
- Size: 1,105 sq m / 11,894 sq ft
- 6+2 bedrooms, 10 bathrooms
- Private lift access
- Bare unit – ideal for customization
- Freehold

Amenities & Facilities:
- Infinity swimming pool & sun deck
- Fully equipped gymnasium
- Spa, sauna & wellness facilities
- 24-hour security & concierge service
- Private residents’ lounge
- Landscaped gardens

Easy Access:
- Prime city centre location
- Close to major highways (SMART, AKLEH, MEX)
- Walking distance to shopping malls & dining
- Near MRT & LRT stations

Asking Price: RM45,000,000

Gim

burger-2-o

Kafe

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam mengembara

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

PRESTIGE REALTY [ E (3) 1120 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 45,000,000.
Jalan Ampang, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 11,894 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

PRESTIGE REALTY [ E (3) 1120 ]