Banyan Tree Signatures, KLCC, KL City Centre
Jalan Conlay, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur
Negotiable
RM 4,000,000
3+1
BT
3
BM
1,786
kps
RM 2,240
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Banyan Tree Signatures
Luxury fully furnished with ID 3 bedrooms
Banyan Tree Signatures
1786sf
3+1 bedrooms
3 bathrooms
2 car park
Fully renovated with ID
Well maintained
High floor with unblocked view
Nick Lu
0*****
Glow Estates
1786sf
3+1 bedrooms
3 bathrooms
2 car park
Fully renovated with ID
Well maintained
High floor with unblocked view
Nick Lu
0*****
Glow Estates
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Cafe
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,000,000.
Jalan Conlay, KLCC, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,786 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.