Angkasa Impian 2, Bukit Bintang, KL City Centre

- Jalan Sahabat, Bukit Bintang, KL City Centre, Kuala Lumpur

RM 590,000

3

BT

2

BM

1,459

kps

RM 404

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for sale
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108538392
check-small-f
1,459 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 404.39 psf (lantai)

Tentang Angkasa Impian 2

Angkasa Impian 2 For Sale

Angkasa Impian 2 For Sale
-1459 sqft
- 3 Bedrooms
- Currently Tenanted
- RM580K-590K
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Propnex Realty Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 590,000.
- Jalan Sahabat, Bukit Bintang, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,459 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Propnex Realty Sdn. Bhd.