99 Legend @ KL North, KL City Centre
JL99 Group Sales Gallery PT 27247, Jalan Seri Utara 1, Taman Wahyu, KL City Centre, Kuala Lumpur
View to Offer
RM 422,000
4
BT
3
BM
1,301
kps
RM 324
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang 99 Legend @ KL North
99 Residence @ Jalan Kuching Residensi 99 Selling Below Market 40%
BANK LELONG
银行拍卖
Selling Below Bank Value 40%
No.A-11-08, Residensi 99, Jalan Seri Utara 3, 68100, Kuala Lumpur
- Leasehold
- Service Apartment
- Built Up : 1,301 sqft
- Non Bumi unit
Lelong Price : RM422k
Market Value : RM700k
Auction Date : 26/5/2026
Don't Worry If You Are New to Auction!
Speak to our Friendly & Knowledgeable Agent to guide you thru the Process.
Values we Offer :
- Property’s Due Diligence Checking
- A to Z Auction Free Guidance
* No Agent Fee
* Free Registration & Consultation
Please Contact :
Cole Leong
0
1
8
-
9
8
9
7
6
6
8
(REN)66388
银行拍卖
Selling Below Bank Value 40%
- Leasehold
- Service Apartment
- Built Up : 1,301 sqft
- Non Bumi unit
Lelong Price : RM422k
Market Value : RM700k
Auction Date : 26/5/2026
Cole Leong
0
1
8
-
9
8
9
7
6
6
8
(REN)66388
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Bbq
Cafe
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 422,000.
JL99 Group Sales Gallery PT 27247, Jalan Seri Utara 1, Taman Wahyu, KL City Centre, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,301 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.