Vista Mutiara, Kepong

No.1 Jalan Kepong, Kepong, Kuala Lumpur

RM 365,000

2

BT

2

BM

1,001

kps

RM 364.64

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Apartment for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disiapkan pada 2008
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500918364

Tentang Vista Mutiara

Vista Mutiara For Sale

Vista Mutiara
- 1001sqft
- 2 rooms, 2 bathrooms
- 1 carpark
- well maintain
- renovated
- strata title
- leasehold until 2105

Feel free to contact me for more information!
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 365,000.
No.1 Jalan Kepong, Kepong, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,001 sqft.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian