Vista Magna, Metro Prima, Kepong
Jalan Prima 1, Metro Prima, Kepong, Kuala Lumpur
RM 3,280,000
4,836
kps
RM 678
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Vista Magna
Metro prima vista magna 3 storey shop office sale main road limited
Metro Prima Vista Magna Taman Kepong 52100 Kepong Kuala Lumpur
Shop For Sale
3 Storey
Leasehold
26 X 62 (4,836 sqft)
Limited Unit
Prime Location
With Mature Township
Main Road Frontage
Selling Price RM3,280,000
OWNER Are Welcome To List
Feel Free Call / Whatsapp for Enquiry or Viewing Arrangement
Mr Benz Lee 0*****
Shop For Sale
3 Storey
Leasehold
26 X 62 (4,836 sqft)
Limited Unit
Prime Location
With Mature Township
Main Road Frontage
Selling Price RM3,280,000
OWNER Are Welcome To List
Mr Benz Lee 0*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Nursery
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,280,000.
Jalan Prima 1, Metro Prima, Kepong, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 4,836 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.