Three33 Residence, Kepong

Jalan Mutiara Vista 1, Kepong, Kuala Lumpur

RM 608,000

3

BT

2

BM

880

kps

RM 690.91

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2020
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501308999

Tentang Three33 Residence

Kepong Three33 North East high floor no balcony furnished 2 car parks

* 880sf, 3 bedrooms and 2 bathrooms, 2 car parks
* Kitchen cabinet and cooker hood and hob, air cond and water heater.
* Fully furnished with sofa, TV, TV cabinet, bedroom set, dining table set, fridge and washing machine.

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 608,000.
Jalan Mutiara Vista 1, Kepong, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 880 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]