Taman Perindustrian KIP @ Kepong @ Corner Shop, Taman Kepong Indah, Kepong
Jalan Kip 2, Taman Kepong Indah, Kepong, Kuala Lumpur
RM 6,500,000
11,520
kps
RM 564
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Perindustrian KIP @ Kepong @ Corner Shop
Taman Perindustrian Kip , Kuala Lumpur @ Corner Sholot For Sale
Taman Perindustrian Kip @ Kepong KL
Available for SALE now!!
- Corner Sholot For Sale ( Adjoining Unit )
- Built Up : 11,520 sqft
- Land Area : CORNER 37ft x 75ft & INTER 22 X75 ft
- Tenanted Unit
- Good Location
- Facing Road
- ROI : 5.5%
Selling Price: RM 6.5mil !!!
For More Information or interested viewing,
Please Kindly Call Us:
Chris Tye
0l7 2O9 97 33
c*****@*****
R-C230
Available for SALE now!!
- Corner Sholot For Sale ( Adjoining Unit )
- Built Up : 11,520 sqft
- Land Area : CORNER 37ft x 75ft & INTER 22 X75 ft
- Tenanted Unit
- Good Location
- Facing Road
- ROI : 5.5%
Selling Price: RM 6.5mil !!!
For More Information or interested viewing,
Please Kindly Call Us:
Chris Tye
0l7 2O9 97 33
c*****@*****
R-C230
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 6,500,000.
Jalan Kip 2, Taman Kepong Indah, Kepong, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 11,520 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.