Taman Perindustrian Ehsan Jaya, Kepong Ehsan Jaya, Kepong
Jalan 20, Kepong, Kuala Lumpur
View to Offer
RM 1,520,000
4
BM
3,100
kps (lantai)
RM 490
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Perindustrian Ehsan Jaya, Kepong Ehsan Jaya
Ehsan Jaya Extended Upper floor with Cf, Freehold Factory , Limited
~~~~~~~~~~Interest Pls Contact Raiden Yap 0***** ~~~~~~~~~~
***** Extended Upper floor with concrete *****
1.5 storey Terrace Factory
Freehold
Land Area: 20x80
Built up: 3100sf (approx)
with 1 cargo lift
RM1.52m
For any Enquires Please do not hesitate to Contact 0***** Raiden Yap.
~~~~~~~~~~Interest Pls Contact Raiden Yap 0***** ~~~~~~~~~~
***** Extended Upper floor with concrete *****
1.5 storey Terrace Factory
Freehold
Land Area: 20x80
Built up: 3100sf (approx)
with 1 cargo lift
RM1.52m
~~~~~~~~~~Interest Pls Contact Raiden Yap 0***** ~~~~~~~~~~
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,520,000.
Jalan 20, Kepong, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 3,100 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.