Taman Ehsan Industrial Park, Kawasan Perusahaan Taman Ehsan, Kepong
Jalan EIP 1, Kawasan Perusahaan Taman Ehsan, Kepong, Selangor
Boleh dirunding
RM 2,320,000
3
BM
4,500
kps (lantai)
RM 515.56
psf (lantai)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Ehsan Industrial Park
Taman Ehsan Link Factory (Freehold) For Sale Rm 2.32m
Taman Ehsan Link Factory (Freehold) For Sale Rm 2.32 m (Negotiable)
ABOUT PROPERTY
CORNER Link-Factory For Sale @ Taman Sri Ehsan @ Kepong
- Land Size : 50 Ft x 80 Ft
- Built Up : 4,500 Sqft
- Ceiling : 20 Ft
- Freehold
- Upstairs Office Renovated ( Floor Tiles & Toilet Wall Tiles )
-All photos are actual photo taken.
-Agent name: Philip Chan.
-Real estate company: Sinland Real Estate Sdn. Bhd.
ABOUT PROPERTY
CORNER Link-Factory For Sale @ Taman Sri Ehsan @ Kepong
- Land Size : 50 Ft x 80 Ft
- Built Up : 4,500 Sqft
- Ceiling : 20 Ft
- Freehold
-All photos are actual photo taken.
-Agent name: Philip Chan.
-Real estate company: Sinland Real Estate Sdn. Bhd.
Kemudahan bersama
Dewan serbaguna
Parkir
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,320,000.
Jalan EIP 1, Kawasan Perusahaan Taman Ehsan, Kepong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 4,500 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.