Suria Kipark Damansara, Kepong
Persiaran KIP Utama, Kepong, Selangor
View to Offer
RM 320,000
3
BT
2
BM
947
kps
RM 338
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Suria Kipark Damansara
Taman Perindustrian Kip, Suria Kip Apartment Partly Unit For Sale
Taman Perindustrian Kip,
Suria Kip Apartment Partly For Sale
350158
– 947sf
– 3 rooms 2 baths, 1 car park
– Built in kitchen cabinet
– Built in 3 airconds and 2 water heaters
– Partly furnished
– Facing opposite block
– Middle floor
*Owners are encouraged to list*
==========================
For additional information or to arrange a viewing,
please contact :-
Jessica Lim
012*273*8135*
REN12336
==========================
-JSG
Suria Kip Apartment Partly For Sale
350158
– 947sf
– 3 rooms 2 baths, 1 car park
– Built in kitchen cabinet
– Built in 3 airconds and 2 water heaters
– Partly furnished
– Facing opposite block
– Middle floor
*Owners are encouraged to list*
==========================
For additional information or to arrange a viewing,
please contact :-
Jessica Lim
012*273*8135*
REN12336
==========================
-JSG
Kemudahan
Balcony
Covered car parking
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Bbq
Jogging track
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 320,000.
Persiaran KIP Utama, Kepong, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 947 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.