Mizumi Residences, Metro Prima, Kepong

Persiaran Metro Perdana, Metro Prima, Kepong, Kuala Lumpur

RM 530,000

3

BT

2

BM

932

kps

RM 568.67

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2020
check-small-f
Pegangan pajakan
check-small-f
Disenaraikan pada 23 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501391405

Tentang Mizumi Residences

Condominium at Mizumi Residences @ Kepong for Sale

Kepong, Mizumi Residences for Sale

– 932sf
– 3+1 rooms, 2 bathrooms, 2 car park
– Built in kitchen cabinet
– Built in aircond and water heater
– No furniture
– Facing lake view
– Low floor

Asking Rm 530k

Feel free to contact me for more information and viewing appointment

Contact CH Ng 010*5909888

358492

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 530,000.
Persiaran Metro Perdana, Metro Prima, Kepong, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 932 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670 ]

agency logo