Mizumi Residences, Metro Prima, Kepong
Persiaran Metro Perdana, Metro Prima, Kepong, Kuala Lumpur
RM 435,000
3
BT
2
BM
901
kps
RM 483
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Mizumi Residences
Mizumi Partial Furnish Unit For Sale!
MIZUMI
=============
-901sf
-3 Rooms, 2 Bathroom
-2 Carpark
-Partial Furnish
-Available Now
-RM435,000
==============
Call For Better Offer!
012//299//2691
Anson Cham
Etrend Realty Sdn Bhd
==============
=============
-901sf
-3 Rooms, 2 Bathroom
-2 Carpark
-Partial Furnish
-Available Now
-RM435,000
==============
Call For Better Offer!
012//299//2691
Anson Cham
Etrend Realty Sdn Bhd
==============
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Basketball court
Cafe
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 435,000.
Persiaran Metro Perdana, Metro Prima, Kepong, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 901 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.