Kepong Ulu, Kepong

Jalan 14/39, Kepong Ulu, Kepong, Kuala Lumpur

RM 599,999

2,917

kps

RM 206

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Tanah Kediaman for sale
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 26 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 107005024
check-small-f
2,917 kps luas tanah
check-small-f
RM 205.69 psf (tanah)

Tentang Kepong Ulu

Flat Land, Residential Title, Non Bumi Lot, Near Frim

[ Residential Land @ Kepong Ulu, Kuala Lumpur for SALE ! ]

EMPTY LAND

- Residential Land
- Land Area: 2,917 sqft

** CALL NOW **

016, 6575, 111, Ryan Teoh

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Realtors Properties Sdn. Bhd.

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Kediaman ialah RM 599,999.
Jalan 14/39, Kepong Ulu, Kepong, Kuala Lumpur.
2,917 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Tech Realtors Properties Sdn. Bhd.