Fortune Perdana, Taman Usahawan, Kepong
Metropolitan Park Jalan Metro Perdana 1, Taman Usahawan, Kepong, Kuala Lumpur
View to Offer
RM 590,000
3+1
BT
2
BM
1,292
kps
RM 457
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Fortune Perdana
Fortune Perdana Kepong Attractive Unit With Scenic Lake View For Sale
RM 590 K
1292 sqft
3+1 rooms,2 bathrooms
3 carpark (1st floor)
Facing lake /mizumi
well maintained
Leasehold
WhatsApp me if you are interested in viewing / asking for more information
REEN
0*****
RM 590 K
1292 sqft
3+1 rooms,2 bathrooms
3 carpark (1st floor)
Facing lake /mizumi
well maintained
Leasehold
REEN
0*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Jacuzzi
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 590,000.
Metropolitan Park Jalan Metro Perdana 1, Taman Usahawan, Kepong, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,292 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.