Areca Kepong, 3 Storey Semi-D, 34x75, Well Kept Condition, Areca Rimbunan, Kepong
Areca Kepong, 3 Storey Semi-D, 34x75, Well Kept Condition, Areca Rimbunan, Kepong, Kuala Lumpur
RM 2,150,000
6
BT
6
BM
3,100
kps (tanah)
RM 693.55
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Areca Kepong, 3 Storey Semi-D, 34x75, Well Kept Condition
Gated Guarded, 3 Storey Semi D, 3000sqft
3 Storey Semi-D House @ Laman Rimbunan Kepong
- Land Area 34x75
- Built up 3100sf
- 6rooms, 6baths
- Basic unit, well kept
- Tenanted
- NE direction
- Close to MRT & shops
Selling Price Rm 2.15mil
# Experience Banker and Lawyer Can Be Arrange
# 100% Refund Booking if Loan Rejected By Bank
Call or Whatapps
''ALVEN LIM''
#Team Leader REN 63133#
- Land Area 34x75
- Built up 3100sf
- 6rooms, 6baths
- Basic unit, well kept
- Tenanted
- NE direction
- Close to MRT & shops
Selling Price Rm 2.15mil
# Experience Banker and Lawyer Can Be Arrange
# 100% Refund Booking if Loan Rejected By Bank
Call or Whatapps
''ALVEN LIM''
#Team Leader REN 63133#
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,150,000.
Areca Kepong, 3 Storey Semi-D, 34x75, Well Kept Condition, Areca Rimbunan, Kepong, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 3,100 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.